Úvod | Akce | O společnosti | Obchod | Kontakt | Reference | Inspirace | Mapa stránek | Reklamační řád | Slosování

Reference zákazníků:

(reference nejsou zpětně ověřeny)


Darija Tachov, 5.11.2018

Vážená paní Pavlo,
chtěla bych vám touto cestou moc poděkovat . Nakupování u vás je pro mě vždy mimořádný zážitek.
Podobný obchod není ani v Praze a Plzni. Pokud si někdy nemohu vybrat, tak jenom proto, že je takový obrovský výběr, že nevím, co si koupit.
Proto jsem vždy moc ráda, když mě na novinky upozorníte.
Přestěhováním do vlastních prostor se vám podařilo úroveň nakupování ještě povýšit

Hodně spokojených zákaznic znamená hodně práce, ale také úspěch a radost z toho, co tak skvěle děláte.
Proto držím palce, ať se daří
Darija Tachov


Jurová Lenka, 19. října 2017

Dobrý den,
asi před 3-mi týdny jsme u Vás zakoupili látky na šaty do tanečních, pomohli jste nám s výběrem i s množstvím kolik čeho. Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat. Určitě se k Vám ještě někdy vrátíme pro další látky, vždyť nás čeká ještě kolona :). Posílám Vám na ukázku jak to všechno dopadlo.
S přáním hezkého dne
Jurová Lenka

   
Monika Kubálková, 21. března 2014

Dobrý večer paní Windsorová,
zde Vám posílám ukázat šatičky z látek od Vás. Zákaznice je velice spokojená. Díky za Váš úžasný obchod a znamenitý přístup k zákaznicím. Určitě budu od Vás nadále odebírat látky. Jsou krásné a kvalitní.
S pozdravem Monika Kubálková


J. Vocelová, 26. března 2014

Dobrý den,
děkuji za expresní dodání, látky jsou krásné a kvalitní.
S pozdravem J. Vocelová


Monika Kubálková, 21. března 2014

Dobrý večer paní Windsorová,
zde Vám posílám ukázat šatičky z látek od Vás. Zákaznice je velice spokojená. Díky za Váš úžasný obchod a znamenitý přístup k zákaznicím. Určitě budu od Vás nadále odebírat látky. Jsou krásné a kvalitní.
S pozdravem Monika Kubálková


Zuzana Medková, 18. února 2014

Dobrý den,
dnes jsem převzala balíček s objednanou látkou. Šatovka je ve skutečnosti ještě hezčí než na fotografii :-) Děkuji Vám za rady i rychlé vyřízení, hezký den Medková


Alena Zvědělíková, 16. ledna 2014

Dobrý den paní Windsorová,
Moc Vám děkuji za rychlé vyřízení mé objednávky, látky jsou opravdu krásné.

Hezký den
Alena Zvědělíková
Prušánky


Soňa, 9. listopadu 2013

Děkuji za velmi spolehlivý obchod, nádherné a kvalitní látky. Oceňuji profesionální, vstřícný a lidský přístup paní Windsorové a jejího kolektivu. Ráda všem doporučuji a těším se na další spolupráci.

Jen se podívám na fotky Vašeho obchodu a hned mám husinu. To je pro mě to pravé království!!! Rozsvítím se hned, jak vejdu do metráže. Škoda, že je Olomouc pro mě tak daleko. Byla bych u Vás "pečená vařená". :-)

Ještě jednou za vše děkuji. Upřímně už se těším, až u Vás budu zase nakupovat. Přeji spoustu spokojených zákazníků a úspěchů.


Vilemína Podhrazská, 1. listopadu 2013

Děkuji za vyřízení zakázky. Látky jsem dostala, jsou velice pěkné a určitě budu nakupovat dále.
S přáním pěkného dne Vilemína Podhrazská


Ing. Hrazdílková, 11. června 2013

Dobrý den,
děkuji za dodané objednané látky ,vše přišlo v naprostém pořádku a rychle.Jsem velmi spokojena a jistě to nebyla prní objednávka.
S pozdravem
Ing.Hrazdílková


L. Bobková, 30. května 2013

Dobrý den,
moc děkuji za téměř expresní vyřízení mé objednávky. Balíček došel v pořádku a látka je ještě krásnější, než jsem si myslela.
S pozdravem
L. Bobková


Ivana Kočišová, 10. května 2013

Dobrý večer,
mockrát děkuji za balíček, látky jsou krásné a moc se těším na další nákupy u Vás :)
Přeji hezký víkend, Ivana Kočišová


Z. Havlíková, 9. dubna 2013

Dobrý den,
dnes mi dorazil balíček od Vás, materiál i barvy jsou mnohem krásnější než na internetu. Děkuji za vstřícnou komunikaci a za bleskové vyřízení mojí objednávky. Určitě u Vás budu objednávat opět.

Přeji Vám hodně úspěchů a spokojených zákazníků.

Ať se Vám daří
S pozdravem
Havlíková


Krajčová Ludmila, 19. února 2013

Dobrý den
Jen Vám chci poděkovat za rychlé vyřízení objednávky :-). Balíček došel v pořádku a látka je moc pěkná. Ještě jednou děkuji.
S pozdravem Krajčová Ludmila


Kogutová Lea, 16. února 2013

Dobrý den, chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za Vaši vstřícnost a ochotu za změnu objednávky. Mne ani nenapadlo, že fungujete i celou sobotu a vše tak rychle připravíte. Já vždycky večer relaxuji u počítače místo televize a prohlížím si Vaši nabídku látek. Musím konstatovat, že v okolí Místku-Frídku a ani v Ostravě jsem takovou obrovskou nabídku látek neviděla. Přeji Vám hodně úspěchů v práci.
S pozdravem Kogutová Lea


DANA z Třince, 18. ledna 2013

Dobrý den, Nedávno jsme navštívily s dcerou Váš obchůdek s látkami,i přes to,že to máme k Vám 2 hodiny vlakem.
Objednávala jsem přes internet, ale zažít a vidět látky na vlastní oči je zážitek. Byly jsme velice mile překvapeny-látky nádherné - luxus, kvalita... no já jsem neměla slov. Nelitujeme, že jsme k Vám vážily cestu a určitě se objevíme na jaře znovu. Měly jsme originální výlet.Už se těším na víkendy, kdy budu šít a tvořit s nádherných látek co jsme nakoupily. Děkujeme Vám za příjemnou obsluhu, přístup i rady.Přeji Vám dodatečně do nového roku mnoho spokojených zákaznic.
DANA z Třince.


Dana Klišová, 18. prosince 2012

Dobrý večer paní Windsorová,
jsem velice mile překvapena Vašim přístupem i ochotou. To se dnes vidí málo. Vzorek mi dorazil. Děkuji. Je to odstín, který potřebuji. Zboří si objednám přes Vaše webové stránky.
Ještě jednou děkuji a do nového roku Vám v oblasti podnikání přeji spoustu spokojených zákazníků a pokud možno víc než letos.
Krásné a klidné svátky.
S pozdravem
Klišová


Zuzana House, 13. listopadu 2012

Dobrý den , ráda bych se podělila o moc příjemný pocit , který jsem dnes zažila v Olomouci ve Vašem obchodě s látkami. Po 15 letech jsme se vrátila z ciziny a dlouhou dobu jsem sháněla obchod z látkami. Bohužel marně až dnes jsem na internetu vyhledala na Vás kontakt a ihned jsem se tam rozjela. Byl jsem velice mile překvapena a opravdu i musím touto cestou poděkovat za příjemnost a ochotu prodavaček , které se mnou trávily čas. A jsem dosti náročná zákaznice, která si hned tak něco nekoupí. U Vás mi bylo radostí utratit peníze za látky , které se mi líbí. Dnes už vím kam se určitě budu vracet. Děkuji za příjemný nákupIveta K., 25. července 2012

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za rychlé vyřízení objednávky, látka úžasná. Všem vřele doporučuji. Určitě se k Vám do obchodu podívám. Iveta K.Drahoslava Johnová, 21. června 2012

Dobrý den, látky dorazily včera a jsem z nich nadšená, přesně takto jsem si je představovala podle fotek, díky, pěkný den, D.JohnováMonika Vávrová, 19. června 2012

Dobrý den paní Windsorová,
včera jsme s kamarádkou navštívily Váš krásný obchůdek a řekla jsem si, že Vám musím sdělit své dojmy. Několikrát jsem u Vás nakoupila přes internet a byla jsem vždy spokojená, ale přijet a vidět to na vlastní oči je něco úplně jiného. Přesto, že to máme poněkud dále, stálo to za to. Byla jsem nadšená. Nádherné vzory, materiály, krásně seřazené podle barev. Prostě nádhera, nádhera ...... Nakoupila jsem spoustu krásných kousků a už se těším, až z nich budu tvořit. Šití je můj velký koníček a ačkoliv jsem amatér, ráda bych se tomu věnovala profesně. A myslím, že model ušitý z Vašich láteček se musí vždy podařit.

Je vidět, že děláte svou práci s láskou, děkuji Vám za to.

Přeji krásný den!
Monika VávrováJarmila Poliaková, 16. dubna 2012

Dobrý deň,
chcem sa Vám poďakovať za vybavenie mojej objednávky. Látky, ktoré som si objednala sú ozaj pekné a kvalitné. Som velmi spokojná a rada, že možem patriť k Vaším zákazníkom aj v budúcnosti.

Eště raz ďakujem a prajem príjemný deň.Olga Hatašová, 12. března 2012

Dobrý den. Látka dnes dorazila, opravdu hned, což mě moc mile překvapilo. Je krásná, ještě hezčí než na obrázku. Doufám, že v budoucnu si u Vás ještě něco objednám. Moc děkuji a jsem s pozdravem, Hatašová Olga.P. Šafaříková, 7. března 2012

V NE jsem zasílala objednávku na vybranou látku, která již dnes dorazila - nádhera. Látka je luxusní, Váš přístup taky, takže Váš obchod ráda doporučím :-)

Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den. Šafaříková P.Dana, 27. února 2012

Dobrý den, minulý týden jsem objevila Vaše stránky, objednala látku, která přišla skoro obratem, přes víkend jsem si ušila tuniku jako sen!!! trocha fantazie a Vaše pohádkové šifony stvoří zázraky. Dnes jsem si opět objednala dvě látky a už se moc těším na balíček. Děkuji Vám za tak skvělé služby i nabídku látek. Musím Vás pochválit!!!! Mějte se krásně a až pojedu přes Olomouc, tak určitě Váš obchůdek navštívím.... a také doporučím kamarádkám.
spokojená DANAIrena Forstová, 15. února 2012

Dobré ráno paní Windsorová,
s radostí Vám musím napsat, že mi přišly látky, balada sama, objednávala je kamarádka, paní Poulová, ona bude šít šatičky. Jedny ve slylu jaro, druhé pro radost. V tu ránu bych vyrazila do Olomouce, ale ta vzdálenost je opravdu vražedná, musím něco mazaného vymyslet. Uvažuji o kostýmovce, zvířecí motiv, uvidíme.
Z celého srdce Vám přeji pevné zdraví a dobrý obrat.
Mějte se fajn a šťastnou ruku při výběru, if.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace